PREMIERA: SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY. Spektakl dla zmęczonych rodziców

W miniony weekend w Teatrze Młyn odbyła się premiera przedstawienia “Seks, rosół i pieluchy”. Polecamy ten spektakl z trzech powodów. Po pierwsze – porusza tematykę rodzicielstwa, ukazując je w niekoniecznie różowych barwach. Po drugie – do teatru możemy zabrać dziecko, które w czasie przedstawienia będzie zabawiane na specjalnie zorganizowanych  warsztatach. Po trzecie –  nasza fundacja ma przyjemność patronować spektaklowi 🙂

Projekt “Seks, rosół i pieluchy” w reżyserii Jarosława Boberka to spektakl muzyczny z pogranicza teatru, kabaretu i stand-upu, adresowany przede wszystkim do rodziców małych i większych dzieci. Stanowi luźną opowieść o tej stronie życia rodzinnego, o której na co dzień nie rozmawiamy. Inspiracją dla autorki tekstów, Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, były własne doświadczenia rodzicielskie: Spektakl SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY (specjalnie odnoszący się do dekadenckiego hasła rockendrollowców „sex, drugs and rock’n’roll”) nie będzie „owijaniem w bawełnę’, ale nazwaniem wprost rodzicielskiej codzienności. Żywe, realne, rodzinne historie zamknięte w 13 piosenkach – buntowniczych, bezkompromisowych, satyrycznych, niepozbawionych muzycznych odniesień i humoru.

Seks, rosвИ i pieluchy_7

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu, w którym – jak w zwierciadle – odnajdziemy wiele własnych, niekoniecznie pozytywnych doświadczeń i emocji, związanych z rodzicielstwem i spojrzymy na codzienne wyzwania rodzinne z przymrużeniem oka. Dodatkowym atutem przedstawienia jest to, że można się na nie udać razem z  dziećmi. Pokazom spektaklu towarzyszą warsztaty cyrkowo-plastyczne „Z TEATRU DO POKOJU” (dla dzieci w wieku 4-10 lat), które prowadzi doświadczona animatorka Justyna Szatkowska. Ideą warsztatów jest umożliwienie rodzicom pozostawienia ich pociech pod opieką animatorki i spokojnego obejrzenia spektaklu – tylko dla dorosłych.  Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem projekty@fundacjamlyn.pl (dodatkowa opłata to 5 zł/dziecko, liczba miejsc ograniczona).

W tym sezonie spektakl będzie grany w następujących terminach:
28.04 godz. 17:00 – pokaz + warsztat dla dzieci
29.04 godz. 17:00 – pokaz + warsztat dla dzieci
31.05 godz 18:00 – pokaz + warsztat dla dzieci
1.06 godz 18:00 – pokaz + warsztat dla dzieci

Więcej informacji o Teatrze Młyn i jego repertuarze znajdziecie na stronie: http://mlyn.org/

Plakat_Seks, rosвИ i pieluchy_maИy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s